Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9:00 - 18:00
Sb - Nd: Po kontakcie telefonicznym

Gabinetowi EndoDent Stomatologia Mikroskopowa przyświeca hasło: Jakość, Komfort oraz Ergonomia Pracy

Opieramy się na bezbolesnym, precyzyjnym leczeniu, gdzie zawsze pacjent najpierw akceptuje zaproponowany plan leczenia a dopiero wówczas wprowadzamy go w życie.

Nasz gabinet dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami i najwyższej klasy materiałami.

Słowo Ergonomia zakodowane jest w każdym najmniejszym calu naszego gabinetu

Jednym z najważniejszych filarów, na których budujemy jakość naszego usług jest optyka.
Znajdą Państwo w naszym gabinecie m.in. optykę Carl Zeissa.
Dysponujemy w tym zakresie lupami zabiegowymi.
Nasz gabinet posiada również mikroskop stomatologiczny.


Wyposażenie gabinetu

Unit stomatologiczny

Włoskiej firmy Stern Weber model S280 TRC specjalnie przygotowany do zabiegów prowadzonych z mikroskopem stomatologicznym wraz z zestawem końcówek niemieckiej firmy W&H do niezawodnego i bezawaryjnego wykonywania zabiegów.

Nad komfortem pacjenta zwłaszcza przy długich zabiegach endodontycznych czuwa specjalnie zaprojektowana do tego celu tapicerka Memory Form z pamięcią kształtu.

Mikroskop stomatologiczny

Pragnąc leczyć lepiej, musimy być bliżej pola zabiegowego, co zapewnia nam większą dokładność i kontrolę jakości przeprowadzonego zabiegu. Sześć powiększeń w zakresie od x4 do x26 przydaje się zwłaszcza przy skomplikowanych leczeniach kanałowych

Lupy zabiegowe

Lupy firmy Carl Zeiss. Dzięki nim również wszystko wydaje się na wyciągnięcie ręki.

Piaskarka

Najnowszej generacji ergonomiczna piaskarka AIR-FLOW Handy 3.0 firmy EMS, zaprojektowana by osiągnąć nieznany dotąd komfort i efekty oczyszczenia.

Mikrosilnik endodontyczny

Zintegrowany wraz z iPadem endomotor lub jako niezależne urządzenie. Najnowszy i bezprzewodowy system precyzyjnego opracowania kanałów korzeniowych niemieckiej firmy VDW

Mieszalnik Sympress

Mieszalnik Sympress firmy Rainfort, którego efekt uzyskania jednorodnej masy sprawia, że wyciski stają się perfekcyjne.

Autoklaw

Gabinet dysponuje autoklawem do sterylizacji firmy Stern Weber 17T. Wszystkie narzędzia są pakowane w jednorazowe pakiety, które otwieramy bezpośrednio przed zabiegiem, w obecności pacjenta. 

Myjka ultradźwiękowa

Dla pewnego i pełnego efektu oczyszczenia narzędzi

Radiologia

Aparat punktowy RTG oraz radiografia cyfrowa firmy MyRay obecna bezpośrednio przy fotelu stomatologicznym ułatwia postawienie właściwej diagnozy i przyśpiesza czas prać. 

Artykulator Artex CPR

Artykulator  Artex CPR austriackiej firmy AmannGirrbach -urządzenie służące do zobrazowania ruchów żuchwy i pracy w stawie skroniowo-żuchwowym 

Łuk twarzowy Artex

Łuk twarzowy Artex austriackiej firmy AmannGirrbach służy do rejestracji warunków przestrzennych zębów względem stawów skroniowo-żuchwowych i ich przeniesienia do laboratorium protetycznego

Materiały

Nie sposób wymienić wszystkich materiałów i urządzeń, które towarzyszą nam i pomagają przy każdym zabiegu w osiąganiu możliwie jak najlepszych rezultatów w danej sytuacji klinicznej. Niezmiennie jednak są to sprzęty najlepszej klasy i prestiżowych marek takich jak Carl Zeiss, VDW, Apple, Dentsply, Morita, Ivoclar, EMS, GC, Kerr, Tokuyama, Stern Weber, Dürr Dental, Orimed, Komet, Zeffiro itd. Sprawiają one, że efekty jakie uzyskujemy są na najwyższym poziomie.

Endometr Morita Root ZX

Jeden z najmniejszych i najdokładniejszych na świecie urządzeń do pomiaru długości roboczej w kanale korzeniowym.